Одеський Національний Технологічний Університет

Факультет Технології Зерна і Зернового Бізнесу

- Кафедра технології зернових продуктів, хліба і кондитерських виробів;

- Кафедра технології зерна і комбікормів;

- Кафедра управління бізнесом;

- Кафедра технологічного обладнання зернових виробництв.

На факультеті Технології зерна і зернового бізнесу забезпечується якісний рівень підготовки студентів, завдяки широкому використанню сучасних методів викладання і навчання, а також всіляких способів оцінювання знань, умінь і навиків. В процесі навчання використовуються наступні основні принципи: кредитність, модульність, методичне консультування, науковість і технологічність, інновационность, компетенція, кваліфікація.

На факультеті використовуються сучасні інформаційні технології на базі персональних комп'ютерів з використанням пакетів прикладних програм для різних розрахунків для курсового і дипломного проектів.

В процесі навчання використовуються активні методи навчання, які забезпечують ефективне моделювання різних ситуацій на виробничих підприємствах.

З метою підвищення інтересу студентів до учбового процесу і підвищення якості знань на факультеті використовуються опорні конспекти лекцій - студент дістає можливість працювати індивідуально з конспектом по темах лекцій, самостійно поповнюючи його новими даними, що формує його як майбутнього фахівця.

Для підготовки кадрів високої кваліфікації, здібних до творчої трудової діяльності, особлива увага на факультеті приділяється науково - дослідницькій діяльності студентів, участі студентів в олімпіадах, конкурсах, академічних і міжвузівських конференціях, в написанні наукових праць. Творча робота над темами наукових досліджень розвиває наукове мислення студентів, грунтується на знанні теоретичних положень, на опануванні методів дослідження, навиками і уміннями їх вживання при вирішенні практичних завдань.

Найвищим органом студентського самоуправління на факультеті є студентська рада факультету, який керуються в своїх діях “Положенням про студентське самоуправління ”.

Основні завдання діяльності органів студентського самоуправління наступні:

- забезпечення і захист прав і інтересів студентів, зокрема, в питаннях організації учбового процесу;

- забезпечення виконання студентами своїх обов'язків;

- сприяння учбовій, науковій і творчій діяльності студентів;

- створення умов для мешкання і відпочинку студентів;

- сприяння діяльності студентських кружків, суспільств, об'єднань, клубів за інтересами;

- організація співпраці із студентами інших вищих учбових закладів і молодіжними організаціями;

- сприяння працевлаштуванню випускників;

- участь у рішенні питань міжнародного обміну студентами.